Valentin Foxy Fox 

Narození : 26.5. 2011

Výška      : 52 cm
Barva      : černobílá
Srst         : Středně dlouhá 
Chovatel : Helena Pulpánová
Majitel    :  ing.Jiří Šupka         

 Narodil jsem se 26.5. 2011 matce Karrie Foxy Fox a otci Borderguard Lenny. Mé první dva měsíce jsem strávil u paní Černochové v Ostravě. Po té mě čekali mí noví páničci a já jsem netrpělivě čekal koho to v ten můj den "D" uvidím. Hned po té, co zazvonil zvonek našeho bytu a otevřely se hlavní dveře jsem byl nastartován vklouznout do náruče mé nové paničky. Dlouhou  cestu do Mariánských lázní jsem celou prospal v její náručí, když jsme konečně dorazili  čekalo mě velice krásné místo pro můj nový domov.

 Veliká zahrada byla hned po necelém týdnu označena mými velkými zásahy do zaseté trávy a přiznávám se že i několik čerstvě zasazených stromů to nepřežilo. Ted už je to mé teritorium, které si velice vážně hlídám a každý, kdo jde kolem je samozřejmě o mně mým štěkotem upozorněn. Jelikož je ale má osobnost jiná něž u psů hlídacích, tak po otevření brány a nasazení milého tónu si mně každý získá. Ale i tak vím, kde je mé místo. 

 

                      tatínek a maminka

 

                         můj první den doma
 

                          :o)

 

 

Dne 30.9.2012 jsem úspěšně složil podmínky bonitace.

Tímto se ze mě stal CHOVNÝ PES !!!!! V případě zájmu o krytí kontaktujte mého majitele :o)
Leden 2017 jsem byl osloven krásnou psí slečnou Kačenkou (Kathriane Klery Hafkins) a doufám, že naše společné setkání a nakrytí přinese nejkrásnější štěňátka na světě.